Viešoji įstaiga „Iš Arti“ įkurta 2009 metais. Įmonė atsirado Lietuvos kompozitorių sąjungos Kauno skyriaus pirmininkės Zitos Bružaitės ir kauniečių kompozitorių, muzikologų iniciatyva. Pagrindinė įstaigos veikla susijusi su muzikinių ir meno projektų, kultūros renginių organizavimu, didžiausią dėmesį skiriant profesionaliam menui ir nacionalinėms vertybėms.

Nuo organizacijos atsiradimo pradžios siekiama skatinti originalias kūrybines idėjas bei jų raišką, ieškoti tamprių komunikacinių ryšių tarp autoriaus, atlikėjo ir klausytojo – tokiu būdu pristatant bei sužadinant smalsumą apie dabarties meno kūrėjų pasaulius, jų sumanymus. Todėl programose dalyvauja naujai atrandami, jauni ir jau žinomi Lietuvos bei užsienio kūrėjai, atlikėjai, meno mokovai.

Per įstaigos gyvavimo metus VšĮ „Iš Arti“ realizavo ne vieną tarptautinį šiuolaikinės muzikos festivalį, unikalius leidybos ir koncertų – susitikimų projektus, kuriuos bendradarbiavimo dėka padėjo įgyvendinti meno, kultūros ir švietimo įstaigos, įvairios koncertinės organizacijos bei pavieniai asmenys – literatūros, dailės, šokio, teatro, tarpdisciplininio meno gildijų nariai.

VšĮ „Iš Arti“ yra platforma realizuoti savo kūrybines idėjas, praturtinti Lietuvos meno ir kultūros istoriją naujais štrichais bei surasti ir plėsti bendraminčių ratą.

Direktorė
Andrijana Filinaitė

El. paštas: ceo@isarti.lt
Telefonas: +37066296894

Meno vadovė
Viltė Žakevičiūtė

El. paštas: viltezak@gmail.com
Telefonas: +37060300354