Nuoširdžiai kviečiame įmonių vadovus, pavienius asmenis apsilankyti mūsų renginiuose, tapti meno kūrėjų ir atlikėjų bičiuliais, mecenatais bei rėmėjais!

Kūryba turi seniausias pasaulyje mecenavimo tradicijas. Aukšto rango piliečiai, įvairios institucijos siekdami grožio ir harmonijos, kvietė dirbti ir visokeriopai rėmė kūrėjus. Todėl šiandien kelionėse po pasaulį mus ir labiausiai vilioja kultūros bei meno palikimas, bylojantis apie žmonijos istorijos ilgaamžiškumą ir konkrečius talentingų žmonių kūrybinius žemėlapius, išsisklaidžiusius skirtingose epochose.

Tapdami mūsų draugais ir visokeriopai remdami mūsų veiklą, kartu tampate ir profesionalaus meno bei kūrėjų puoselėtojais, prisidedate rašydami Lietuvos meno ir kultūros istorijos puslapius.

Paremti mūsų veiklą galite skirdami 2% pajamų mokesčio pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio 3 dalį arba tiesiog pervesdami finansinę paramą į organizacijos sąskaitą. Naudodamiesi internetine bankininkyste, tai galite padaryti neišeidami iš namų. Jums tereikia užpildyti pinigų pervedimo (vietinio mokėjimo) formą, ir nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjo pavadinimas: VšĮ Iš Arti

Įmonės kodas: 302299198

Adresas: Pasimatymo aklg. 57, Kaunas 50380

Gavėjo sąskaita: AB Bankas Swedbank LT90 7300 0101 1387 3914

Mokėjimo paskirtis: Parama

Direktorė
Andrijana Filinaitė

El. paštas: ceo@isarti.lt
Telefonas: +37066296894